Panel klienta

509 432 508

biuro@wcars.pl 

Godziny pracy: Pon. - Pt. 7:00 - 22:00,  Sob.-Nie. 8:00 - 20:00  

Blog

Witamy na blogu wypożyczalni samochodów WcarS

Witamy w naszej wypożyczalni. Na tym blogu będziesz mógł zapoznać się z różnego rodzaju artykułami z dziedziny motoryzacji, ciekawostkami oraz promocjami jakie są dostępne w naszej firmie.

Daleki wyjazd służbowy, bliskie wizyty biznesowe, wakacyjna podróż, szczególne okazje czy przewóz mienia? Każda z tych sytuacji wymaga odpowiedniego transportu. Wynajmując Państwu samochód zapewniamy elastyczne i dogodne warunki współpracy. Oferujemy nowoczesne i sprawne modele aut w bardzo atrakcyjnych cenach

Wypożyczalnia samochodów wcars Rzeszów, bez limitów kilometrów, zwrotna kaucja i to wszystko bez problemu! Podstawiamy samochody pod wyznaczony adres, zawsze na czas, za każdym razem świetnie przygotowane. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się wygodnym transportem w Rzeszowie i nie tylko! Oferujemy szeroką gamę samochodów, możesz wybierać między samochodami ekonomicznymi, średniej wielkości, a nawet rodzinnym 7 osobowym czy 9 osobowym busem. Jeśli potrzebujesz większego pojazdu, wcars oferuje różne rodzaje samochodów dostawczych, aby zapewnić Ci miejsce do transportu towarów. Możemy zaoferować też wybór dodatków takich jak foteliki dziecięce i inne.